Geri Dönüşüm Kutusu | GKN STORE | Sıfır Atık Çöp Kutuları
+90 554 646 90 90
Üye Girişi Kayıt Ol   

Pedallı Tıbbi Atık Kovası

Ürün Kodu: PSK-101

Pedallı tıbbi atık kovası rotasyon plastik ve hammadden üretilmiş olup yanmaz ve kırılmaz özelliktedir.

Stok Durumu: Var

Fiyat ve Sipariş İçin Tıklayın

Tıbbi Atık Kovası

Plastik Geri Dönüşüm Seti
Genişlik: 43 cm
Derinlik: 36 cm
Yükseklik: 55 cm
Litre: 30 Lt

Malzeme: Rotasyon Plastik Gövde – Plastik Taşıma Arabalı

PSK-001 Ürün Plastik Geri Dönüşüm Seti olarak tasarlanmıştır.

Yanmaz Ve Kırılmaz Özellikte Plastik Tabanlı Pedallı

Plastik Geri Dönüşüm Seti ve Tıbbi Atık kovası.

Ürün el değmeden açılması için ayak pedallı olarak hazırlanmıştır.

Ürünün ana gövdesi yüksek yoğunluklu polietilen hammadeden imal edilmiştir.

Taban kısmında 4 adet güçlü tekerleği mevcuttur.

Tekerleklerden ikisi frenli olarak hazırlanmıştır

Rotasyonel kalıplama, çok farklı uygulamalarda kullanılabilen içi boş plastik malzemelerin üretimini sağlayan bir kalıplama tekniğidir. Bu teknik, dünya genelinde plastik üretiminde önemli bir yere sahiptir.

Rotasyonel kalıplama prosesi, kaliteli bir kalıbın yükleme, ısıtma ve soğutma alanlarından oluşan bir rotasyon makinesine yerleştirilmesiyle başlar. Makinaya aynı anda birden fazla kalıp yerleştirilebilir. Önceden tartılmış plastik hammaddesi her bir kalıbın içine dökülür ve kalıplar kapatılarak fırının içine sürülür. Fırın içerisinde kalıplar yatay ve düşey eksenlerde yavaşça döndürülür ve bu esnada hammadde eriyerek kalıp çeperine dengeli bir şekilde yapışır. Fırından çıkarılan kalıp soğutulurken de hareketine devam eder, bu şekilde nihai ürünün tüm kenarlarda eşit bir et kalınlığına sahip olması sağlanmış olur.

Plastik Geri Dönüşüm Setleri,tıbbi atık kovası,tıbbi atık kutusu,tıbbi atık kutuları,tıbbi atık konteyneri,turuncu tıbbi atık kovası,plastik geri dönüşüm atık üniteleri,plastik geri dönüşüm fiyatları,plastik geri dönüşüm,atık üniteleri plastik,ikili geri dönüşüm seti,üçlü geri dönüşüm seti,tekli geri dönüşüm,plastik geri dönüşüm çöp kovası,plastik geri dönüşüm ünitesi,plastik geri dönüşüm kutusu,Plastik geri dönüşüm konteyneri,Plastik geri dönüşüm atık kutusu,Plastik geri dönüşüm atık kovası,Plastik geri dönüşüm,Plastik geri dönüşüm kovası,pedallı ayrışım kovası,pedallı ayrışım kutusu,plastik ayrışım kovası,Pedallı geri dönüşüm seti,geri dönüşüm seti,geri dönüşüm kovası,geri dönüşüm seti,geri dönüşüm kutusu,geri dönüşüm ünitesi,geri dönüşüm atık seti,ayrışım Kovası,ayrışım kutusu,ayrışım seti,ayrışım ünitesi,atık kutusu,atık kovası,atık seti,atık ünitesi,Plastik atık kutusu,plastik atık kovası,plastik atık seti,pedallı atık kutusu,pedallı ayrışım seti,pedallı ayrışım ünitesi

Henüz yorum eklenmemiş.

Adı Soyadı:

Yorumunuz:

Güvenlik Kodu:
Fiyat teklifi almak için lütfen aşağıdaki formu doldurup tarafımıza gönderin.

Adı Soyadı:

E-Mail:

Tel:

Firma / Kurum Adı:

Mesaj:

Güvenlik Kodu:

Benzer Ürünler

Tüm Kategoriler