Geri Dönüşüm Kutusu | GKN STORE | Sıfır Atık Çöp Kutuları
+90 554 646 90 90
Üye Girişi Kayıt Ol   

Sıfır Atık Kutuları

sıfır atık kutularıSıfır Atık Projesi ile uyumlu tüm geri dönüşüm kutusu, sıfır atık çöp kovaları ve geri dönüşüm sıfır atık ile ilgili ürünlere ulaşabilir sıfır atık kutularının fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Atık kutuları ile ilgili pil kutusundan tutun metal çöp kovalarına boyalı veya plastik geri dönüşüm çöp kovaları satışımız mevcuttur. Sıfır atık yönlendirme panoları ve atıkları toplamak için sıfır atık poşetleri satışımız uygun fiyatlarla mevcuttur. Geri Dönüşüm kutusu kapsamında sıfır atık kutuları renk ve etiket yapımı özel olarak da mevcuttur. T.C. Çevre ve şehircilik bakanlığı onaylı sıfır atık kutuları web sayfası. Atık kutusu, sıfır atık kutusu, atık toplama kutusu, ayrıştırma kutuları, geri dönüşüm kutusu, geri dönüşüm çöp kovası gibi bir çok anahtar kelimede bulunuyoruz.

T.C.ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI SIFIR ATIK PROJESİ

Geri dönüşüm kutuları çerçevesinde Sıfır Atık Projesi Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından uygulanmaya başlamasının akabinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Sayın Emine Erdoğan Hanımefendinin takdirleri ve Geri Dönüşüm Sıfır Atık Projesine öncülük etmesiyle 26.09.2017 tarihinde Sıfır Atık Projesinin Tanıtım Toplantısı yapılarak bu projenin tüm Türkiye’de uygulanmasına ilişkin yola çıkılmıştır. Geri dönüşüm çöp kutuları ile Sıfır Atık Projesi, Ankara’dan başlamak üzere aşamalı olarak tüm Türkiye’de hayata geçirilecektir. Projenin kamu kurum/kuruluşlarında, eğitim kurumlarında, alışveriş merkezlerinde, hastanelerde, eğlen-dinlen tesislerinde ve büyük iş yerlerinde uygulanması ve 2023 yılında tüm Türkiye’de uygulamaya geçilmesi hedeflenmektedir.

Sıfır Atık Projesi kapsamında kullanılanacak olan sıfır atık çöp kovaları ve geri dönüşüm kutularının standart tek bir model olması gibi bir durum söz konusu olmamakla birlikte sadece dikkat edilmesi gerekenler atık renkleri ve atık ayrıştırma kutularının etiket isimleridir. Kurumlar kendi belirleyecekleri çöp kovalarını seçim hakkına sahiptir. Kurumlar bütçeleri doğrultusunda aşağıda sergilenen sıfır atık çöp kovaları modellerimizden seçim yapabilirler. 

Sıfır Atık Proje kapsamında kullanılan Sıfır Atık Geri Dönüşüm Kutuları modellerimizi aşağıda bulabilirsiniz.

  • 1
  • 2
Atık Toplama Kutusu -PP-DÖRTLÜ
PP-DÖRTLÜ
Atık Pil Kutusu Metal -Metal Pil Kutusu
Metal Pil Kutusu
Atık Pil Kutusu -PP- Atık Pil
PP- Atık Pil
Plastik Koli Kağıt Sıfır Atık Kutusu -Plastik Atık Kutusu MAVİ
Plastik Atık Kutusu MAVİ
Plastik Koli Plastik Sıfır Atık Kutusu -Plastik Atık Kutusu SARI
Plastik Atık Kutusu SARI
Plastik Koli Organik Sıfır Atık Kutusu -Plastik Atık Kutusu KAHVERENGİ
Plastik Atık Kutusu KAHVERENGİ
Plastik Koli Evsel Sıfır Atık Kutusu -Plastik Atık Kutusu SİYAH
Plastik Atık Kutusu SİYAH
Geri Dönüşüm Kutusu -Plastik Atık Kutusu-4
Plastik Atık Kutusu-4
  • 1
  • 2
Tüm Kategoriler